Kosmetický salon

Dany
Gubalové

Tělová radiofrekvence

Průběh ošetření: - Změříme teplotu na povrchu ošetřované partie. - Pomocí hlavice a speciálního krému začneme provádět ošetření specifickými tahy do té doby, než teplota ošetřované partie stoupne o 5-6 °C. - Ošetření je možné kombinovat s jinými technikami: neinvazivní mezoterapie, kavitace. - Ošetření trvá přibližně 25 – 45 min.

Popis: Je to neinvazivní metoda, která rychle a účinně zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla: paže, nohy, hýždě, bříško, bříško po porodu, záda. Díky tepelnému efektu je stimulována tvorba nového kolagenu.

Výsledek ošetření: Výsledkem je pevnější a pružnější pokožka, zmírnění projevů celulitidy, redukce objemu a celková tonizace pleti. Ošetření navíc podporuje krevní objeh, což je velmi příznivé pro osoby s objehovými problémy. Díky lepšímu prokrvování tkání dochází také k jejímu lepšímu okysličování. Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé, klient cítí pouze mírné teplo v ošeřované oblasti. Po ošetření je pokožka mírně začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době.

Kontraindikace: Nemocní v terminální fázi, těhotenství, horečnaté stavy, vážná srdeční onemocnění, kardiostimulátor, rakovina, nemoci pojivové tkáně, kovové implantáty v místě ošetření.

Počet ošetření: Záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Je doporučno 4 - 6 sezení. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být odstup přibližně 14 dnů.

Kosmetické studio Dany Gubalové ©2011
Web vytvořil: HSweb