Kosmetický salon

Dany
Gubalové

Radiofrekvence

Průběh ošetření: - Po odlíčení a tonizaci pokožky provedeme radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. - Pro podporu výsledků se na závěr každého sezení aplikují kosmetické přípravky – liftingová maska, kaviárová maska a kyselina hyaluronová.

Popis: Je to neinvazivní metoda, bez chirurgického zákroku a bez anestézie která rychle a účinně zpevňuje a vypíná pokožku. Koriguje oblast pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje. Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do hluboké dermis a do subdermálních vrstev. Tato energie proniká přes povrch pokožky, aniž by ho jakkoliv poškodila. Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Výsledek ošetření: Výsledkem je pevnější a pružnější pokožka s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po 1 měsíci od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližně 2 let. Díky lepšímu prokrvování tkání dochází také k jejich lepšímu okysličování. Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé, klient cítí pouze mírné teplo v ošeřované oblasti. Po ošetření je pokožka mírně začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době.

Kontraindikace: Nemocní v těhotenství, horečnaté stavy, vážná srdeční onemocnění, nemoci pojivové tkáně, kovové implantáty v místě ošetření a nedávné kolagenové výplně.

Počet ošetření: Záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Je doporučno 4 - 6 sezení. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být odstup přibližně 15 - 20 dnů. Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků. Výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klient používá vhodný opalovací přípravek.

Kosmetické studio Dany Gubalové ©2011
Web vytvořil: HSweb